Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka pasur sot takim me qytetarët e Mitrovicës dhe Vushtrrisë.

Përmes një statusi në Facebook, ai ka postuar disa fotografi nga këto tubime në të cilën ishte së bashku me kandidatin për kryeministër nga koalicioni LDK-AKR-ALT dhe disa kandidatë të tjerë për  deputetë nga ky koalicion.

Loading...

“Nga takimi me qytetarët e Mitrovicës e Vushtrrisë. Bashkë, të vendosur. #LDK16”, është mbishkrimi i fotografive të postuara nga ai.

Loading...