Chris Pratt kaloi disa ditë pushimi me të dashurën Katherine Schwarzenegger dhe familjen e saj.

Çifti u pa në Cabo San Lucas të Meksikës.

Loading...

Chris kishte me vete edhe djalin Jack i cili nuk u kap nga aparati fotografik

Image
Loading...