Guardiola nuk duket i kënaqur me ekipin e tij edhe pse ai ka një mal me lojtarë cilësorë.k

Tekniku nga Barcelona ka vënë në shenjestë ‘ylin’ e Real Madrid, Isco.

Loading...

Mesfushori spanjoll nuk i ka mardhëniet mirë me Solarin dhe një largim i mundshëm nuk do ishte ide e keqe për të.

Reali gjithashtu ka në plane akoma Eden Hazard dhe kjo gjë ja vështirëson akoma më shumë punën spanjollit.

Loading...