MOST POPULAR

Librat ju ndihmojnë të luftoni ankthin dhe depresionin!

Çfarë të lexoni dhe çfarë të evitoni Librat na shpëtojnë nga ankthi, janë antidotët perfektë. Nuk e themi vetëm ne, e thotë shkenca dhe mbi të gjitha e thonë ata që e kanë provuar...

Ngrin liqeni në Pukë. Bashkia jep alarmin: Fëmijët në rrezik nga...

Ngrirja e Liqenit të Pukës ka alarmuar bashkinë. Kryebashkiaku thotë se shkrirja e akullit mund të përbëjë rrezik për fëmijët, ndërkohë që në veri e bllokuar vijon të jetë vetëm zona e...

E përditshmja britanike ‘The Sun’: Çështje kohe para se Shqipëria të...

Shqipëria jonë vijon të cilësohet nga shumë media prestigjioze si një ndër destinacionet më të mira për t’u vizituar gjatë këtij viti. Së fundmi është ‘The Sun’, ajo që e rendit vendim mes 10 destinacioneve më të...
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com