Në këto fotografi shihet se si krerë të shtetit, përfshirë kryetarin Thaçi, kryeministrin Ramush Haradinaj, kryeparlamentarin Kadri Veseli, së bashku me gazetarin e “pavarur” z. Baton Haxhiun e KLAN Kosovës, kanë shkuar për të festuar 1 Majin në shtëpinë e Sami Lushtakut në Skënderaj. Sipas kësaj fotografie, mjaft çlodhëse, mund të vimë në përfundim se marrëdhënjet “media dhe pushtet” janë të shkëlqyera, shkruan MekuliPress.info

 

Loading...

Baton Haxhiu, gazetari i “pavarur” i Klan Kosovës, së bashku me klasën e korruptuar politike

Loading...