Lajmet e Fundit

Shkurt e Shqip

“Plisat” / Vitet kalojnë dhe vdekja do të arrijë, por eshtrat e mi do...

Ndërsa Shqipëria humbi thellë në “Loro Boriçiq”, 4-0 nga Skocia, të pranishëm si gjithmonë në përkrahje ishin tifozët nga Prishtina “Plisat”.“Plisat” në këtë ndeshje...

Infermierët nga Shqipëria e Kosova favoritë për punësim në Gjermani

Gjendje shqetësuese në përkujdesjen e personave të moshuar në Gjermani. Sipas të dhënave të Qeverisë federale gjermane, në vend mungojnë 25 mijë infermierë për...

Gruevski dhe Siguria Kombetare.

Kërcënimet e sigurisë përfshijnë jo vetëm armiqtë konvencionalë siç janë shtetet e tjera, por edhe aktorët e dhunshëm jo shtetëror të pushtetshëm në mënyrë politike,...

ORCA Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim: As një vendim me gabime nuk...

As një vendim me gabime nuk ndalon fjalën e lirëSot, Rron Gjinovci nga ORCA ka lexuar artikullin në bazë të të cilit është shkruar...

MOST POPULAR

TRAVEL GUIDES

Për Skënderbeun/ Nga Ermal Meta te Dua Lipa, yjet e muzikës...

Ermal Meta, Dua Lipa, Olen Çezari, Inva Mula, Kledi Kadiu, Genc Tukiçi, Reme Lahaj, Elhaida Dani, Lorik Cana, Eno Peci, Erza Muqolli: një kast i yjeve shqiptarë për koncertin “Të Bashkuar në Muzikën dhe Kujtimin e Skënderbeut”, organizuar nga...

Ky është Jeep Gladiator 2020

Pritjes i japin fund, imazhet e rrjedhura dhe disa detajeNë fillim të javës, ishte bërë e ditur se Scrambler i ri, do ta ketë emrin Gladiator.Megjithëse nuk ka pasur ndonjë konfirmim për këtë model të vitit 2020, një rrjedhje...

MOBILE AND PHONES

Ky është Jeep Gladiator 2020

Pritjes i japin fund, imazhet e rrjedhura dhe disa detajeNë fillim të javës, ishte bërë e ditur se Scrambler i ri, do ta ketë emrin Gladiator.Megjithëse nuk ka pasur ndonjë konfirmim për këtë model të vitit 2020, një rrjedhje...

Macron: Franca dhe Gjermania të udhëheqin një Evropë më të bashkuar

Presidenti francez, Emmanuel Macron sot kërkoi që Gjermania dhe Franca të bëjnë përpjekje më të mëdha si aleatë në përpjekjen për të udhëhequr një Evropë më të bashkuar, duke përfshirë edhe tejkalimin e skepticizmit në lidhje me çështje të...

NEW YORK 2014

Ky është Jeep Gladiator 2020

Pritjes i japin fund, imazhet e rrjedhura dhe disa detajeNë fillim të javës, ishte bërë e ditur se Scrambler i ri, do ta ketë emrin Gladiator.Megjithëse nuk ka pasur ndonjë konfirmim për këtë model të vitit 2020, një rrjedhje...

Macron: Franca dhe Gjermania të udhëheqin një Evropë më të bashkuar

Presidenti francez, Emmanuel Macron sot kërkoi që Gjermania dhe Franca të bëjnë përpjekje më të mëdha si aleatë në përpjekjen për të udhëhequr një Evropë më të bashkuar, duke përfshirë edhe tejkalimin e skepticizmit në lidhje me çështje të...

TECH

FASHION

LATEST REVIEWS

Për Skënderbeun/ Nga Ermal Meta te Dua Lipa, yjet e muzikës...

Ermal Meta, Dua Lipa, Olen Çezari, Inva Mula, Kledi Kadiu, Genc Tukiçi, Reme Lahaj, Elhaida Dani, Lorik Cana, Eno Peci, Erza Muqolli: një kast i yjeve shqiptarë për koncertin “Të Bashkuar në Muzikën dhe Kujtimin e Skënderbeut”, organizuar nga...

ENTERTAINMENT

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com