Albert Kastrati, veprimtar i njohur dhe figurë qëndrore tek “Plisat”, sot është arrestuar nga policia e Kosovës, por si shkruan ai edhe është liruar “pa ndonjë keqtrajtim e pa asnjë ofendim”, shkruan MekuliPress.info 

Ja postimi i tij ne fb:

Loading...

“Policia na shoqroj ne stacion , per shkak detures qe duhet me kry, jane sjelle qysh sjellen policia ma e mire ne bote, na lirun dhe shume mire kalum respekt per Policin e Kosoves”

Loading...