Arimeta Mula ka arritur të ngjitet në pikën më të lartë të planetit tokësorë. Ajo nga atje përshëndetë kandidatin për deputet në rradhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ja cfarë thot ajo, përmes facebookut, nga maja më e lartë e Botës, mbi Mont Everest

Loading...


“Liburn Aliu
foto per Ty. Je motiv dhe shembulli me i mire i kombit shqiptar. Respekt!
Ne maje te Everestit 22 maj 2017
Ec ngadale dhe mos u ndal.”

/MekuliPress/

Loading...