Kandidati për deputet nga LDK-ja, Anton Quni këtë të diel ishte mysafir në emisionin Kojshia Show.

 

Loading...

Gjatë emisionit, ka pasur plotë momente interesante. Po ashtu ishte deklarata e Qunit drejtuar Veselit se është i gatshëm të takohet kur të do dhe si të do me të.

“E shprehu gatishmërinë, edhe në atë formën si e ka shprehur zoti Veseli, kur të dojë si të dojë me i ballafaqu faktet dhe argumentet”, u shpreh Quni.

Videon lidhur me këtë çështje mund ta ndiqni nga minuta 18:40

 

Loading...