Kroacia ka kaluar në epërsi ndaj Anglisë dhe tani është shumë afër finales së Kupës së Botës

Loading...

Mario Mandzukic ka shënuar gol në minutën e 108-të për t’ia dhënë epërsinë e parë Kroacisë në këtë takim.

Ivan Perisic pasoi topin me kokë te Mandzukic, i cili me lehtësi shënoi në portën e anglezëve.

Kroaci-Angli 2-1 minuta e 110-të.

 


 
Loading...