Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka zgjedhur ta nisë ditën me një mëngjes të lehtë në Prishtinë.

Loading...

“Tek ne thojnë “kazma në dorë, buka në gojë”. Hëngra byrek me pronaren Adelinën dhe punëtoret e një furre të mirë prishtinase. Kanë filluar me një shitore të vogël, sot kanë punësuar mbi 30 persona dhe ushqejnë gjysmën e qytetit. U pajtuam se Kosova ka nevojë për një fillim të ri, vendime të mëdha dhe punë të ndershme”, ka shkruar ai në postimin e tij në Facebook për vizitën në këtë furrë buke.


 
Loading...