Në Vëmendje

Këshilla

Pika e Zezë

Media dhe Politika

Kulturë dhe Teknologji

Mendime

Jetë

Sport

Gjithçka për femrën

Shkurt e Shqip

Më shumë

Mjekët shqiptarë të parët në Ballkan, realizojnë operacionin e vështirë që bëhet në pak vende të botës

Ekipi i kardiokirurgjisë pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” ka realizuar për herë të parë...

FED për tkurrjen monetare – Powell: Fuqizimi i ekonomisë garanton rritjen e normave të interesit

Kryetari i bordit të sistemit bankar qendror në SHBA, Jerome Powell, tha se ekonomia amerikane...

Vështirësohet rrugëtimi drejt euros – Bullgaria, Kroacia dhe Rumania do të përballen me rregulla më strikte

Objektivat për vendet e Europës Lindore që synojnë euron janë vështirësuar. Bullgaria është vendi i...

Mogherini tregon se për çfarë u morën vesh Thaçi e Vuçiq

Federica Mogherini, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, organizoi një takim të dialogut të lartë me...

Inflacioni sfidon Bankën e Anglisë – Nuk ndryshon në qershor, pritet të pengojë tkurrjen monetare

Inflacioni në Britani ka mbetur i pandryshuar në muajin Qershor, duke penguar përsëri Bankën e...

Thellë

Çmenduaria e qeverisë! 16.2 mln euro do paguajnë shqiptarët për një...

Qytetarët shqiptarë nuk do të paguajnë vetëm 225.8 milionë euro për rrugën Thumanë-Kashar, por shumë më tepër. Top Channel publikon shpalljen e kontratës nga Ministria...

Të Kujtohet?

Video

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com